Zarabiaj na odsprzedaży naszych usług lub na polecaniu klientów

Szukasz dodatkowego źródła zarobku? Odsprzedając lub polecając nasze usługi innym możesz łatwo to osiągnąć! Wybierz jeden z dwóch sposobów:

Sposób 1: Twórz strony dla swoich klientów

Tysiące osób właśnie w tej chwili szuka kogoś, kto zrobiłby im stronę internetową. Może będziesz to właśnie Ty? Nasz kreator stron WWW pozwoli Ci na stworzenie strony w kilka chwil.

Za zrobienie strony możesz doliczyć dowolną marżę i zarabiać! A nasze usługi możesz kupić nawet 50% taniej od ceny detalicznej.

Dowiedz się więcej...

Sposób 2: Polecaj nasze usługi innym

Jeśli nie chcesz tworzyć stron WWW dla innych, możesz po prostu polecać nasz edytor innym osobom - jest tak prosty w obsłudze, że bez problemu poradzą sobie z utworzeniem strony!

Uzyskaj 50 złotych za każdego poleconego klienta, który kupi jedną z naszych usług: kreator strony lub sklep internetowy.

Jak polecać nasze usługi?

Zarabiaj, ile chcesz.

Ile kosztuje stworzenie strony WWW? To zależy tylko od Ciebie! Od nas kupujesz usługę kreatora stron w stałej, niskiej cenie, tworzysz stronę dla klienta i doliczasz swoją marżę.

Oferujemy najszybszy kreator stron w Polsce:

Automatyczne tworzenie stron
Na podstawie numeru NIP kreator od razu stworzy szkielet strony, zawierający m.in. opis działalności firmy, infromacje o właścicielach, dane adresowe, mapę dojazdu itp.
Gotowe teksty i zdjęcia
Do dyspozycji masz bibliotekę tysięcy zdjęć oraz gotowych tekstów, które możesz od razu wykorzystać na stronie.
Szablony graficzne i elementy
W kretorze znajdziesz szereg dodatkowych elementów które możesz wstawić na stronę: zdjęcia, wideo, pliki do pobrania, opisy, recenzje i wiele innych.
Zarejestruj się jako partner

Kupuj w cenie hurtowej.

Tworzysz więcej stron? Możesz kupić usługę kreatora stron ze zniżką do 50%! W swoim panelu partnera możesz zakupić kody służące do rejestracji nowych stron. Im więcej kodów kupisz, tym większa zniżka.

Zakupione kody możesz następnie użyć do utworzenia stron, lub też przekazać je swoim klientom aby wykorzystali je tworząc strony na własnych kontach.

Zakup kody hurtowe

Im więcej, tym taniej!
  • Cena detaliczna: 99 zł
  • Cena przy zakupie 2 stron: 89 zł
  • Cena przy zakupie 5 stron: 79 zł
  • Cena przy zakupie 10 stron: 69 zł
  • Cena przy zakupie 20 stron: 59 zł
  • Cena przy zakupie 30 stron: 49 zł